دانلود نرم افزار رایگان هک تلگرام برای اندروید | دانلود آهنگ شاد


Next Event in:
+ +
24 days
20 hours
26 minutes
10 seconds

پخش و دانلود آهنگ


در صورت دانلود نشدن روی لینک، راست کلیک کنید سپس گذینه Save Link As را بزنید

دانلود نرم افزار هک تلگرام برای اندروید

راست یا دروغ

دانلود نرم افزار رایگان هک تلگرام برای اندروید

این مطلب ربطی به هدف اصلی سایت ندارد، اما از آنجایی که وظیفه ی انسانی خود دانستیم، این مطلب را برای شما گذاشتیم تا شاید چشمانتان را به روی حقایق بیشتر باز کنید. موفق باشید.

این مطلب ما می خواهیم در مورد “هک کردن” و نه هک شدن با شما سخن بگوییم. هک کردنی که گاه ممکن است با زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی و انسانی همراه باشد. متاسفانه این روزها شاهد وبسایت هایی هستیم که با بهانه های متفاوت مثل نگهداری از سالمندان یا مراقبت از فرزندان، اقدام به تبلیغ فراوان و فروش نرم افزارهای هک تلگرام و در برخی موارد نرم افزارهای ردیاب یا Setting می نمایند و از آن تاسف بار تر اینکه اتفاقاً بازار بسیار گرم و پر رونقی هم دارند و برخی از هم میهنان عزیزمان هم، به سویشان دست لبیک دراز کرده و به این کلاهبرداری ها میدان رشد و شکل گیری می دهند.
ضمن ردّ کارآیی تمامی این نرم افزارها و صحّه بر فریب بودنشان نکاتی را تنها محض یادآوری خدمت شما عزیزان عرض می نماید.

  1. نرم افزارهایی که در این زمینه ارایه می شود به سه صورت می باشد:
  • اول نرم افزارهای با دسترسی مستقیم هستند که باید گوشی قربانی در اختیار شخص باشد تا بتواند این نرم افزار را بر روی آن نصب کند. به این نوع نرم افزارها کیلاگر Keylogger می گویند که بصورت گسترده و بطور رایگان در اینترنت موجود است. کی لاگر به نرم‌افزارهایی گفته می‌شود که کلیدهای فشرده ‌شده بر روی صفحه کلید را ذخیره می‌کنند، به صورتی که می‌توان از آن، اطلاعات تایپ شدهٔ کاربران از قبیل رمزهای عبور آن‌ها را سرقت کرد. که البته این اطلاعات به اضافه اطلاعات شخصی شما که یک نسخه از این نرم افزار را روی گوشی خود نصب کرده اید، علاوه بر اینکه به دست شما می رسد به دست فروشنده نرم افزار هم خواهد رسید.
  • دسته دوم نرم افزارهایی هستند که به ادعای فروشندگانشان احتیاجی به دسترسی به گوشی طرف مقابل نیست و با باز کردن پورت ۱۴۴۸ و از کار انداختن فایروال و آنتی ویروس و فشردن کلید Let’s Go قادر است وارد اکانت تلگرام شخص قربانی شود که همینجا این هشدار را می دهیم که با انجام این اعمال شما در واقع خود یه یک قربانی تبدیل می شوید و تمام اطلاعات کامپیوتر شخصیتان در اختیار فروشنده قرار می گیرد و در عمل هیچ تلگرامی هک نمی شود که اگر چنین بود خود فروشنده جایزه ۰۰۰‚۲۰۰ دلاری را از آن خود کرده بود.
  • دسته سوم هم  نرم افزارهای ردیاب هستند که آنها هم باید بر روی گوشی قربانی نصب شود تا محل قرار گیری قربانی را نمایش دهد. اما با این اشکال که محدوده حداقل ۵۰۰ متری را به شما نمایش می دهد. در واقع موقعیت BTS یا همان آنتن اوپراتوری که در آن محل قرار دارد را نشان می دهد.

منبع: موبایل کمک

دانلود نرم افزار هک تلگرام, دانلود برنامه هک تلگرام, هک تلگرام بدون دسترسی به شماره کد, دانلود رایگان نرم افزار هک تلگرام برای اندروید, هک تلگرام بدون کد تاییدیه رایگان, برنامه رایگان هک کردن تلگرام آیفون, دانلود نرم افزار رایگان هک تلگرام برای اندروید, تلگرام, هک

دیدگاه کاربران